Stavební činnost

Naše společnost se zabývá stavbou vodovodů a kanalizací, ČOV nebo septiků. Jsme specialisté na vrtané studny, vodovodní a kanalizační přípojky. To vše jsme schopni zajistit na míru podle potřeby majitelů objektů.

Ve vodohospodářské oblasti máme bohaté zkušenosti a budujeme tyto stavby kompletně od základu a na klíč.

Stavba kanalizace nebo vodovodu pro nás skutečně není žádný problém. Pokud Vás zajímá cena kanalizace nebo vodovodu, napište nám.

Od projektu až po bezproblémový chod

Pravděpodobně vás bude zajímat, kolik stojí přípojka vody a jak bude probíhat napojení vodovodní přípojky. Budete muset začít u projektu, který vám vypracuje odborník. S vyhotoveným projektem se můžeme začít soustředit na téma realizace vodovodní přípojky. Pro bližší informace, pokud Vás zajímá cena zřízení vodovodní přípojky nebo cena rekonstrukce vodovodní přípojky, nás neváhejte kontaktovat.

Projekt máte hotový a co dál

Je možné, že jste si zařídili projekt a máte už i stavební povolení. I v takovém případě nás můžete kontaktovat. Naše společnost disponuje veškerou potřebnou stavební technikou, která je zapotřebí k této specializaci. Podle projektu vybagrujeme, vše namontujeme, usadíme a zprovozníme, terén po sobě opětovně urovnáme a na závěr uklidíme, abyste byli naprosto spokojeni s výsledkem.

Můžete si nás samozřejmě pozvat i v případě jiných problémů, pokud potřebujete provést zhotovení nové vodovodní přípojky, opravu vodovodní přípojky nebo výměnu vodovodní přípojky, případně i zajistit protlak vodovodní přípojky. S námi vše zrealizujete rychle a bez zbytečných odkladů podle platných vyhlášek.

Nezávazná konzultace zdarma

  Kontakty

  Adresa

  Ing. Lucie Janoušová
  Rymaně 1210
  252 10 Mníšek pod Brdy

  IČO 06778364

  Autorizace ČKAIT č. 0014646

  Kontaktujte nás

  T: +420 734 464 653
  E: info@provodu.cz
  ID datové schránky: gmg847n

  © 2022  PRO VODU               GDPR             Created by d-sign.cz