Domovní ČOV a úpravna vody, dešťovka

O čistírně odpadních vod bude uvažovat ten, kdo nemůže svoji nemovitost nebo objekt napojit na veřejnou splaškovou kanalizaci. Právě ČOV dokáže vyčistit odpadní vody na takovou úroveň, že ji můžete používat opětovně na splachování, zalévání nebo ji využít k dalším účelům. Jedná se o vodní dílo a je k tomu nutné stavební povolení (v některých případech stačí ČOV na ohlášení). Umíme dodat kompletní projektovou dokumentaci ČOV. Zajímá Vás cena projektu ČOV? Napište nám. Nechte si od naší společnosti vybudovat domácí ČOV na klíč, postaráme se o veškeré náležitosti. Není pro nás problém zažádat o dotace na ČOV – dotaci Dešťovku.

O vše se postaráme

K projektům zařídíme rovněž hydrogeologický průzkum pro stavební povolení, o který se postará způsobilý hydrogeolog. Odborně posoudí také možnosti vsakování dešťové vody na pozemku. Od nás získáte hydrogeologický posudek, který bude podkladem územního a stavebního řízení. Cena za hydrogeologický posudek je závislá na rozsahu práce. Pokud vás zajímá cena za hydrogeologický posudek vsakování vody na pozemku (ať už dešťové či vyčištěné odpadní), neváhejte nás kontaktovat. Hydrogeologický posudek budete potřebovat i pro studnu nebo vrt. Cena za hydrogeologický průzkum studny bude závislá na postupu realizace studny. Zeptejte se nás. Hydrogeologický posudek studny je nutnou součástí projektu vrtu na vodu.

 Zároveň vám můžeme připravit kompletní projekt vrtané studny. Můžeme vám zajistit za výhodnou cenu proutkaře. Proutkař najde podzemní pramen a na jeho základě můžeme provést průzkumný vrt, cena je v tomto případě investicí do jistoty. 

Vyřídíme stavební povolení a veškeré náležitosti

Možná budete překvapeni, ale i septik vás může dostat do problémů. Dle zákona č. 254/2001 Sb. je považován za vodní dílo a tedy budete potřebovat i na septik povolení. Vzhledem k tomu, že v této oblasti máme bohaté zkušenosti, zařídíme vám septik na klíč, kdy se nemusíte o nic starat.

To samé platí pro povolení vrtu nebo studny, která bude vaším zdrojem pitné nebo užitkové vody. Zajistíme projekt vrtané studny, hydrogeologický posudek studny, stavební povolení vrtané studny a rovněž si můžete objednat kompletně vrtané studny na klíč.

Nezávazná konzultace zdarma

  Kontakty

  Adresa

  Ing. Lucie Janoušová
  Rymaně 1210
  252 10 Mníšek pod Brdy

  IČO 06778364

  Autorizace ČKAIT č. 0014646

  Kontaktujte nás

  T: +420 734 464 653
  E: info@provodu.cz
  ID datové schránky: gmg847n

  © 2022  PRO VODU               GDPR             Created by d-sign.cz