Projektová dokumentace

Pokud potřebujete vaši stavbu napojit na vodovod a kanalizaci, tak se neobejdete bez stavebního řízení. Realizujeme přípojky inženýrských sítí. Vodovodní přípojka i kanalizační přípojka je podle stavebního zákona považována za samostatnou stavbu. Přípojka vody i přípojka kanalizace bude tedy vyžadovat územní souhlas od stavebního úřadu. Nicméně, ten se zase neobejde bez řádné projektové dokumentace vodovodní přípojky nebo bez projektu kanalizační přípojky.

Projekt vodovodní přípojky musí vypracovat odborný projektant, který také provede výpočet dimenze vodovodní přípojky. Projektant vypracuje nejen projekt přípojky vody, ale také umístí přípojku vody do domu a přípojku vody na pozemek. Cena za projekt na vodovodní přípojku neskrývá žádné další skryté poplatky, než na kterých se domluvíme.

Projektant vodovodní přípojky vyhotoví projekt, kde bude vypočítán průměr vodovodní přípojky, materiál potrubí vodovodní přípojky, způsob připojení vodovodní přípojky.

Ačkoliv to vypadá složitě, nemusíte se s tím trápit. Vyhotovíme vám kompletně vodovodní přípojku na klíč a cena projektu vodovodní přípojky bude součástí celé zakázky. Připojení přípojky na vodu proběhne podle předpisů. Kolik stojí vodovodní přípojka? Cena přípojky na vodu bude domluvena předem, celou dobu budete vědět, co Vás to bude stát.

Zajímá Vás cena vodovodní přípojky? Cena projektu vodovodní přípojky? Cena připojení na obecní vodovod? Napište nám. Projekt na vodovodní přípojku budete platit až po jeho vyhotovení.

I pro napojení na kanalizaci musí být provedený projekt kanalizační přípojky. V projektu navrhneme připojení na kanalizaci tak, aby Vám vyhovovalo. Pokud napojení kanalizace potřebuje prodloužit, vytvoříme projekt kanalizace kde určíme způsob připojení kanalizace.

Zajímá Vás cena kanalizační přípojky? Cena projektu kanalizační přípojky? Cena kanalizace? Neváhejte se na nás obrátit.

S námi naleznete řešení

Pokud je ovšem obecní kanalizace vzdálená a vy tak nemáte možnost připojení ke kanalizaci, vypracujeme projekt domovní ČOV a vydáme se tímto směrem.

Vyhotovíme vám rovněž projekt na septik nebo projekt studny. Cena projektu studny zahrnuje i hydrogeologický posudek studny, případně vám můžeme vybudovat studnu na klíč podle vašich požadavků.

Nezávazná konzultace zdarma

  Kontakty

  Adresa

  Ing. Lucie Janoušová
  Rymaně 1210
  252 10 Mníšek pod Brdy

  IČO 06778364

  Autorizace ČKAIT č. 0014646

  Kontaktujte nás

  T: +420 734 464 653
  E: info@provodu.cz
  ID datové schránky: gmg847n

  © 2022  PRO VODU               GDPR             Created by d-sign.cz